Про нас

Про нас

Астронавти префаб будівництва

Ми переосмислюємо поняття простору та створюємо нові підходи

Ми знаємо, як важко побудувати будинок без спеціальних знань, витративши багато часу, коштів, та змінивши кілька підрядників. Ми готові взяти на себе усі ці больові точки та дозволити тобі насолоджуватися процесом від ідеї до кінцевого результату.

Кожна людина є унікальною і сповненою ідей, тож ми постали перед питанням: як простір будинку може розширити та відкрити цей потенціал? Як створити місце сили та натхнення для людини?

Кожен з нас – це Космос.

Ми переконані у двох речах – у тому, що кожен із нас унікальний, і в тому, що простір впливає на людину, її життя та думки. Саме тому наше покликання створювати такі простори, які надихатимуть та сприятимуть твоїй самореалізації. Запалені бажанням виготовляти продумані, емоційні та сучасні будинки, ми зібрали команду людей, які вміють творити нові цілісні продукти та рішення.

Ми створюємо префаб простори

Сучасні будинки виготовлені в заводських умовах і транспортовані на ділянку

Префаб будівництвонова галузь для України, яка широко розповсюджена у всьому світі. Це один із найефективніших підходів до створення будинків, який дозволяє в найкоротші терміни отримати будинок з мінімальним обсягом роботи на ділянці та максимальною оптимізацією коштів. Ми можемо транспортувати наші будинки у будь-яку точку світу, чи то вершина гори чи морське узбережжя.

Ми зробимо усе за тебе, і навіть більше

Наша сила – супровід усього проекту від ідеї до кінцевої реалізації.

Кожен будинок COSMOS Prefab створюється з використанням збірних модулів у заводських умовах із продуманим контролем якості, а потім транспортується на твою ділянку. Ми також надаємо повний комплекс супутніх послуг,починаючи з пошуку  та підготовки земельної ділянки і закінчуючи усіма інтер’єрними рішеннями та сервісним обслуговуванням після здачі будинку.

Познайомимося ближче?

Якщо тобі цікаві наші будинки, ти бажаєш стати партнером або співпрацювати з нами – залиш свої контакти і ми обов’язково зв’яжемося з тобою.